TESLİMAT & DEĞİŞİM & İADE

Teslimat&Değişim&İade

 

         Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından LiliaHome garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren1-5 iş günü günüdür.

    Teslim almış olduğunuz üründen  iş günü içinde memnun kalmamanız halinde +90 533 435 44 51 numaralı destek hattımızı arayarak veya mesaj atarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Pakette herhangi bir bozukluk , eziklik..vs durum ile karşılaştığınızda kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Tutanak bize ulaştığı andan itibaren 1-5 iş günü içerisinde yenisi adrese tekrar gönderilecektir. Ürün ya da ürünleriniz hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

      Eğer hazırlık ya da kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediğiniz siparişleriniz olursa info@liliahome.com mail adresinden ya da +90 533 435 44 51 nolu telefondan destek hattına  ulaşarak siparişinizin iptalini isteyiniz.

      Sipariş elinize ulaştıktan sonra ürünü değiştirmek istemeniz halinde  3 iş günü içerisinde ürünü tarafınıza ulaştığı hali ile kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda +90 533 435 44 51 nolu destek hattımıza sipariş numaranız ile beraber ürün değişim sebebi ve yerine hangi ürünü temin etmek istediğinizi belirtmelisiniz. Değişim yapılan ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

      Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği şekilde  iade etmekle yükümlüdür. Ambalajı yırtık, kırık, hasar görmüş ürünler iade olarak teslim alınmayacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda iade edilen ürün mağazamıza ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.